Vianoce už skončili no v naších srdciach ostanú navždy to najkrajšie obdobie kedy väčšinou sa zíde celá rodina aby oslávili narodenie ježiša. Všimol som si že sme sa tu stretli aj my ako jedna velká rodina. Až na pár vynimiek.

Pred vianocami bežala akcia Adventný kalendár kde ste si mohli vybrať políčka s kalendára a z nich vám padali užitočné i pekné predmety
https://ctrlv.cz/shots/2017/12/30/T3lX.png

Samozrejme to nebolo všetko pred vianocami ale aj počas štedrého dňa sa rozdávali darčeky od santu. Síce nemám rád postavu santu ale iný plugin som nenašiel 🙁 ale aj tak to bola pekná atmosféra tu sú nejaké obrázky od lovcov darčekov

Teraz tá časť updatu podarilo sa mi vytvoriť vlastné úlohy na skyblock teraz sú priadané k pôvodným konkretne Zámočkník, Elektrikár, Kachliar a Zberač Jablk. Pokial plugin neodmietne a nebude vyhadzovať chyby a osvečia sa úlohy tak vytvorím ďalšie.

Blíži sa koniec roka a rozhodol som sa vám poďakovať za vernosť v roku 2017. Najviac chcem poďakovať hráčom ktorý akýmkoľvek spôsobom podporili server… Hlasovaním ,Kúpou prémium rankov ,Psychyckou Morálnou podporov….

Celý Managment Skyblock|Kockoland vám praje všetko dobré do nového roka vela šťastia zdravia lásky úspechov….

Pridaj komentár