Rok 2017 bol pre nás v teame Mangmentu výborný  za tento rok sme zistili že naša komunita dokáže byť silná a za tento rok sa nám podarilo rozbehnuť viac vecí. Začneme začiatkom roka. Začitok roka 2017 bol pre nás štart s RenTixom aby sme brali server vážne. Nakolko ani jeden s nás nemal poriadne dobrý ping. Tak sme si vybrali hosting skúšali sme rôzne varianty nakoniec sa stal favorit hosting FakaHeda to bol prakticky náš štart (iba presun). Zatial sme server mali ešte stále len tak ale už sme začali vyvíjať niečo naviac. Postupne sme tvorili systém pre V.I.P pretože sme chceli hráčom poskytnuť aj niečo naviac, no neskor sa objavili problémy… niečo nefungovalo sem tam sa niečo pokazilo ale nakonec sme to opravili. Teraz skočím na mesiac Apríl ten bol pre server zlomový, ten mesiac bol ako počasie v apríli ale prevažovali tie lepšie momenty. Síce popri serveru som sa pilne pripravoval na testovanie T9 tak aj nejakých 25% išlo serveru. Vtedy mi bolo jasné že s RenTixom potrebujeme pomoc. Vtedy ako zázrak sa zjavil VojtatCZ. Síce na serveri nie je nejak aktívny ale je to jeden z najvačších pomocníkov. Nesmieme zabudnuť aj na osobu z nickom VeRend. Tá bola pre nás prvý builder ktorá nam postavila spawn ktorý sa neskor sam resetol….

Teraz časť  prázdniny cez ne sme spoznali vela hráčov ale aj vela vecí ktoré nás skoro zničili. V tej dobe sme mali vela hráčov …     Ale kopu hralo zo zahraničia na náš server skoro stále útočili boty preto sme server museli „izolovať“. Nakoniec sa nám to podarilo prežiť. Cez prázdniny sa tu začala zhromažďovať skupinka hovoriaca si PufiFamili. Bola to pomerne „divná“ skupinka.

September-December – k tomuto obdobiu nebolo čo až tak písať až na to že po dlhej dobe sa mi podarilo nakódovať vlastný plugin na extra-dropy. Medzi tým sa tu zjavil akýsi recenzent z  http://rs.minecraftfakty.cz . Na začiatku Septembra sme pustili spustili nové forum. Toto forum vypadalo profesionalne ….

V oktobri konkretne 12 otobra náš server oslavoval 1 rok od spustenia…

December celkom zaujímavý mesiac v tento mesiac sme pustili skoro každý den o 8 večer mikuláša a k tomu sme pridali aj Adventný Kalendár

„A na záver to najlepšie“

Tesne pred koncom decembra sa u nás objavil hráč MrPetis ktorý mal pekný ostrov a neskor si požiadal o buildera myslím že tým krokom že sme prijali MrPetisa server dostal „druhý dych“

Pridaj komentár