O SkyBlocku Kockolande

Naša komunita vznikala v roku 2016 keď sa KockaHraje a RenTix rozhodli založiť server menom Kockoland. Brali to zo začiatku ako koníček, ale časom sa z toho stal plnohodnotný skyblock server, ktorý nemá prakticky konkurenciu v zameratí skyblocku.
Po pokusoch o testy, ktoré boli nestabilné, sa rozhodli kúpiť stroj u spoločnosti FAKAHEDA.
Server vznikal ako 16-slotový skyblock, ktorý bol privátny. Časom sa serveru zdvihla návštevnosť, a tak sa navýšil aj TeamSpeak server.

Informacie o serveri

Na server je možné pripojiť sa aj z warez účtom. Ale pre vašu jednoduchosť, pohodlie a dobrý pocit doporučujeme mať zakúpenú originálnu verziu. Pokial vlastníte „originálku“ overte si ju cez príkaz /premium. Týmto si chránite účet najlepšie.

PVP je na serveri pôvodne zakázané, avšak VIP a Sponzori si ho môžu na svojich ostrovoch povoliť. Pôvodne je len povolené v PVP aréne.

Šírenie ohňa je povolené. „Pozor na to!“. Aj malý blesk vie narobiť randal 🙂 Tiež aj láva dokáže zapalovať objekty až 8 blokov ďaleko.

Ceny blokov

Nakoľko sa snažíme byť jedinečný tak sme si pre vás dovolili aj úpravu ostrovného levela a spoplatnenie pokladania blokov:

       Blok / Material        Cena v XP leveloch
Diamant              12 levelov
Emerald              11 levelov
redstone               5 levelov